Що потрібно знати про вушні вкладки

Універсальна вушна вкладка:
vkladka1Будь-який слуховий апарат завушного типу може використовуватися пацієнтом тільки при наявності вушної вкладки. Вкладка, представляє собою «АКУСТИЧНИЙ Провідник», який забезпечує надходження підсиленого звуку від слухового апарату у вухо пацієнта. Вкладки виготовляється з матеріалів ПВХ, та складаються з двох елементів. Трубка - звукопровід та насадка-фіксатор. Всі вкладки випускаються різного розміру. Розмір відповідає номеру вкладки. Чим більший номер, тим крупніша сама вкладка. Це необхідно для того, щоб була можливість підібрати необхідний розмір по вуху пацієнта. Іншим позитивним моментом є те,що дані вкладки забезпечують швидке слухопротезування, оскільки можуть бути підібрані і придбані одразу.

Індивідуальна вушна вкладка
vkladka2виготовляється за індивідуальним зліпком вуха пацієнта. Вони виробляються з різних матеріалів: М'який, Твердий, Силікон. Такий вибір обумовлює можливість виготовлення вкладки з певними властивостями, які необхідні для тих чи інших слухових апаратів або особливостей налаштувань. Індивідуальні вушні вкладки мають ряд переваг:
• Використання сучасних матеріалів для виготовлення індивідуальної вушної вкладки в поєднанні із засобами гігієнічного догляду за ними, виключає можливість алергічних або запальних реакцій в зовнішньому слуховому проході.
• Поверхня ІВВ щільно прилягає до стінок слухового каналу, що практично виключає виникнення ефекту зворотного акустичного зв'язку (свисту), навіть при самих великих вадах слуху на найпотужніших СА.
• Можливість виготовляти ІВВ з «вентиляцією», що забезпечує доступ кисню в слуховий прохід, більш м'яке і природне звучання СА, відсутність відчуття "ЕХО".
Термін служби таких вкладок становить декілька років, їх можна ремонтувати. Вартість вкадки залежить від типу матеріалу.
Додаткову інформацію Ви можете отримати у наших фахівців.